Pracownik ds. Administracyjno-Biurowych

Obowiązki:

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa biura
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań zarządu oraz organizacja spotkań
  • Wykonanie zadań zleconych przez Zarząd
  • Nadzór nad obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dokumentów wewnętrznych
  • Obsługa administracyjna faktur – wprowadzanie do systemu SAP
  • Administracyjne wsparcie pracowników
  • Pozostałe prace organizacyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

Dane Dobrowolne:

  • Znajomość obsługi pakietów Ms Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Profesjonalizm, zaangażowanie oraz sumienność w wypełnianiu obowiązków

W zamian oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość szkoleń i zdobywania doświadczenia na stanowisku administracyjno-biurowym

Zgłoszenia zawierające CV prosimy składać  na adres:

Sokpol – Koncentraty  Sp. z o.o., Zagłoba 25 , 24-313 Wilków lub na adres mailowy koncentraty@sokpol.pl z dopiskiem na kopercie bądź w tytule wiadomości: „ Pracownik administracyjno-biurowy"

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Administratorem danych jest  Sokpol – Koncentraty Sp. z o.o.  Zagłoba 25; 24-313 Wilków. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Więcej szczegółów tutaj