Jakość ma dla Firmy Sokpol Koncentraty Sp. z o.o. najwyższy priorytet. Bezpieczna produkcja zagęszczonych soków owocowych, soków bezpośrednio tłoczonych (NFC), przecierów owocowych i warzywnych, aromatów owocowych jak i napojów, ale i troska o środowisko są nadrzędnym celem firmy.

Wdrożone zostały zasady bezpieczeństwa żywności zgodne z wymaganiami IFS, ECO, Kosher.

Firma dostarcza swoje produkty nie tylko na rynek polski i rynek europejski ale również na rynki poza Unią Europejską. Zaufanie i wysokie wymagania konsumentów z wszystkich tych rynków zobowiązuje do tworzenia produktów najwyższej jakości z najwyższej jakości surowców. Wszystkie surowce  użyte do produkcji poddawane są szczegółowej, wieloetapowej kontroli i ocenie jakościowej opartej na najwyższych standardach i wieloletnim doświadczeniu. Bardzo dobre kontakty z plantatorami i długoletnia współpraca ze starannie wyselekcjonowaną grupą dostawców jest dodatkową gwarancją jakości.

Sokpol-Koncentraty stale inwestuje w modernizację parku maszyn, nowoczesne aseptyczne tankownie, nowe technologie oraz nowe systemy zarządzania. Nie bez znaczenia jest profesjonalny zespół dla którego firma przeprowadza odpowiednie szkolenia. Bezpieczeństwo i dobre warunki pracy naszych pracowników oraz czystość środowiska naturalnego jest równie ważne jak jakość produktu.

Cele te Kadra Firmy realizuje poprzez:

Pobierz specyfikację

Pobierz certyfikaty (wysoka jakość)